Lektoři

Miloš Špringr - lektor anglického jazyka

Vystudoval jsem anglický jazyk na UP Olomouc a výuce se věnuji již více než třicet let. Nejsem sice čelákovickým rodákem, ale žiji zde už tak dlouho, že na ulici poznávám staré i mladé lidi.

Miroslava Špringrová - lektorka umění 

Renáta Nentvichová Novotná - ředitelka komunitního centra  


Vystudovala jsem sociální práci v Prachaticích a Praze. V současné době přednáším témata spojená se seniory, spolupracuji s Domovem pro seniory Nová slunečnice v Praze 8. Ve volném čase se věnuji rodině, přírodě, józe a knihám. V Čelákovicích jsem doma už přes 10 let. 

Sebastian Kopeć - administrátor Čelakovické farnosti                                                                                                                                                            Vystudoval jsem teologickou fakultu v Krakově a pokračoval v ekumenických studiích na Univerzitě v Opoli. V volných chvílích se věnuji závislým na drogách.

Lenka Skalická - lektorka pohybových aktivit

Od ekonomie, kterou jsem vystudovala, jsem se postupně přesunula k pohybovým a tvůrčím aktivitám, do klidu a k sobě. Věnuji se tomu, co mě baví a dává mi smysl. Vedu lekce jógy/pilates/čchi-kung, dance aerobiku, lekce pro seniory a taneční setkání. Ráda tvořím, šiju, vařím, zahradničím, mám ráda přírodu, nejvíce květiny, moře, kameny a čerstvý vzduch. Mám ráda děti a těší mě být ve společnosti seniorů. Baví mě objevovat moudrost lidského těla a obdivuji ji. Těším se na setkání!

Mgr. Markéta Tillerová - Advokátka 

Nabízím advokátní služby v oblasti občanského, rodinného a pracovního práva. Zaměřuji se na generální praxi, Zabývám se vymáháním pohledávek, smluvní agendou podnikatelů a poskytuji poradenství v oblasti náhradní rodinné péče. 

Tobiáš Špringr - Lektor s telefony 

Studuji IT Gymnázium v Satalicích. Pomáhám seniorům pracovat a užívat chytré telefony.